Kompasito

Manuali pėr Edukimin e tė Drejtave tė Njeriut pėr Fėmijėt, pėrkthyer nga QFS, e cila mbart tė gjithė eksperiencėn pėr ushtrimin dhe funksionimin e kėtij Manuali.

Portali pėr tė drejtat e fėmijėve

Tė Drejtat e Fėmijeve burojnė qė me lindjen tonė por, ato i ka bėrė tė detyrueshme" Konventa e OKB-se per tė Drejtat e Fėmijeve".

Projekte
nė vazhdim

QFS ka zbatuar shumė projekte nga veriu nė jug tė vendit, nė zonat rurale dhe urbane si dhe regjistron njė portofol divers donatorėsh ...

Libraria elektronike

   Librari jone elektronike permban perkthime, manuale, studime, raporte etj. Publikimet behen te vlefshme me kerkese prane qendres "Femijet Sot". Nje liste e tyre paraqitet duke klikuar me poshte

Publikime

TV SPOT - Pjesmarrja ne vendimarrje

Kush Jemi

  • QFS ėshtė akronimi i pėrdorur pėr Qendrėn "Fėmijėt Sot".

    Qendra ėshtė regjistruar si person juridik me vendim tė Gjykatės Tiranė Nr. 400 Dt 16. Maj 2007; Nr Nipti K72210451G.

    QFS ėshtė krijuar si degė lokale e organizatės Ndėrkombėtare Plan International dhe ka trashėguar tė gjithė eksperiencėn 14 vjecare, standartet dhe procedurat e saj nė Shqipėri.

    Qendra ėshtė licensuar nga QKL mė datė 04.05.2010 Nr: LN-1463-05-2010.

    QFS drejtohet nga njė Bord prej 5 anėtarėsh me eksperiencė dhe reputacion ekselent nė fushėn e shėrbimeve sociale, publike dhe akademisė.