SHQIP ENGLISH
Tė punojmė tė gjithė pėr njė botė ku fėmijėt tė jenė tė aftė tė realizojnė plotėsisht potencialin e tyre!

Shitet Makina

Qendra "Femijet Sot" deshiron te shese nje makine me keto karakteristika:
Tip:
Toyota Land Cruiser 105

Viti i Prodhimit: 2005
KM te bera nga makina: 147.000 km
Fuqia e motorrit: 2600
Dokumentacion i rregullt te sapo rinovuara
Liber servisi
Gjendja: shume e mire
E pershtatshme per institucione ose kompani

Foto1   Foto2

Afati i fundit i pranimit te ofertave eshte Dt
28 Prill 2014, Ora.12.00
Nese jeni te interesuar per blerjen e kesaj makine ju lutem kontaktoni ne kete adrese:

Qendra "FEMIJET SOT"
Rr. "Rexhep Jella"
Nr.127 Selite e Vogel
P.O.Box 2903
Tirane, Shqiperi
Tel: 0696075791 / 0694000700
E-mail: info@femijetsot.org


 
Qendra "Fėmijėt Sot" (QFS) ėshtė njė organizatė shqiptare jofitimprurėse e themeluar nė vitin 2007. Synimi pėr tė cilin u krijua QFS ėshtė tė pėrmirėsojė jetėn e fėmijėve shqiptarė. Nė kėtė mision, QFS ėshtė plotėsisht e angazhuar dhe e gatshme tė bashkėpunojė me aktorė vendas, rajonalė e globalė.


Ne besojmė se fėmijėt janė e tashmja e vendit dhe i konsiderojmė ata si faktorė tė aftė tė zhvillimit tė shoqėrisė. Pėr kėtė, ne punojmė pėr pjesėmarrjen e tyre aktive nė ēėshtje qė ndikojnė nė interesat dhe tė drejtat e tyre. Prioriteti i punės sė QFS janė fėmijėt e varfėr dhe/ose nė nevojė.

Objektivi ynė statutor ėshtė tė punojmė pėr njė botė ku fėmijėt tė jenė tė aftė tė realizojnė plotėsisht potencialin e tyre.
?>
 
Thirrje pėr pjesėmarrje nė njė trajnim
Qendra “Fėmijėt Sot” me financimin e Ambasadės sė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės nė Shqipėri ėshtė duke zbatuar...
Mbledhja e Tretė e Bordit
Takimi filloi me pėrditėsimin e aktiviteteve tė projektit deri me tani, nė rajonin e Shkodrės dhe Ulqinit.Nė...
Kampi I Fėmijve "Tė drejtat e Fėmijėve nėpėrmjet bashkėpunimit ndėrkufitar nė kuadėr tė "Zhvillimi i strategjive lokale tė shėrbimeve sociale nė rajonin e Shkodrės dhe Ulqinit "
Ky ishte njė menaxhim i organizatave me pjesėmarrjen e aktorėve kyē tė projektit si: ADP-ZID, QFS, Qėndra Ditore...
Vlerėsimi i impaktit te politikave – Strategjia rajonale dhe plani veprimit per femijet 2011*-2013 –Raport monitorimi 2011-2012
Pjesa e parė  jep njė pėrshkrim tė shkurtėr tė qėllimit tė realizimit tė raportit tė monitorimit,...
Seminari i pestė konsultativ: DISKUTIMI I DRAFT RAPORTIT TĖ MONITORIMIT TĖ SRPVF
Roli i strukturės pėrgjegjėse nė procesin e monitorimit  -Mbledhja e tė dhėnave statistikore dhe...
Me shume

Na kontaktoni:
Qendra "Femijet Sot"
Rruga: "Perlat Rexhepi",
Nr.127, Selite e Vogėl
Tirane, Albania
Tel: +355 69 60 75 791
E-mail: info@femijetsot.org


Anėtarėt
Adresa email
Fjalekalim